1 / 12
FIAT PUNTO 1.3 JTD LOUNGE 62 KW 2015 Godina
7.900 €
02.02.2023 05:52

Штип / Штип

Марка:

Fiat

Модел:

Grande Punto

Година:

2015

Гориво:

Дизел

Километри:

190000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2021

Сила на моторот:

62 kw / 84 ks

Kласа на емисија:

Останато

Cena : 7.900€
FIAT PUNTO 1.3 JTD LOUNGE 62 KW 2015 Godina
MARKA: FIAT
MODEL: PUNTO
PROIZVEDENO: 2015 GODINA
ZAFATNINA: 1.248 SM3
POMINATO: 201.000 KM
SILA NA MOTOR: 62 KW - 85HP
МENUVAC: RACEN
GORIVO: DIZEL
⬇️
KLIMATRONIK - START STOP
PARKING SENZORI - TEMPOMAT
KOMANDI NA VOLAN
PLATENI SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA ✅
UVEZENO OD HOLANDIJA 🇳🇱
MOZNOST ZA LIZING PREKU BANKA 💰
NAJGOLEM IZBOR VO MAKEDONIJA ❗️
300+ VOZILA NA LAGER ❗️
📲 IGOR 070 722 077

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам