1 / 6
Dainese laguna seca dvodelno odelo
350 €
02.12.2022 07:42

Гостивар / Гостивар

Odeloto e koristeno dve sezoni,
Golemina 50,
so minimalna zabeleshka,(prilog slika).
Mozhe da se vidi i proba vo sekoe vreme.

Категорија: Моторни Возила / Делови за мотори / мопеди и Опрема / Облека/Заштита / Останато

Се продава од:

Korisnik
Потврден огласувач
077588557
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам