1 / 1
KUPUVAM EDNOSOBEN STAN VO OHRID
По Договор
14.12.2022 19:40

Охрид / Охрид

Број на соби:

1,5

Квадратура:

40 m²

Греење:

Друго

Спрат:

3 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Полу наместен

Лифт:

Да

Година на градба:

2000

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југоисток

Адреса:

Ohrid

Kupuvam ednosoben stan vo Ohrid, stanot da bidi na ubava lokacija, moze da bide nov ili poloven, namesten ili prazen, da ne bidi povisoko od 4 ti sprat, po moznost da ima i parking.
Plakanje vednas!

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

Jove
Потврден огласувач
070237852
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам