1 / 3
185 60 15 gumi 15ki
5.000 МКД
Цената е фиксна
25.11.2022 23:37

Велес / Велес

Тип на гуми:

Гуми за сите сезони

Ширина:

185

Висина:

60

Дијаметар:

15

Gumite se kako novii
075 373 282 dule
075 373 282

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Се продава од:

Stefan
Потврден огласувач
072272472
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам