1 / 6
Се изнајмува спрат од куќа
1 МКД
16.10.2022 15:55

Охрид / Охрид

Број на соби:

7

Квадратура:

100 m²

Број на спратови:

4 спрата

Греење:

Дрва

Дворна површина:

40 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Реновирана

Опрема:

Наместен

Број на балкони:

5 Балкони

Број на бањи:

4

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Повеќе од 4 паркинг места

Ориентација:

Североисток

Адреса:

Ванчо Питошески

Се изнајмува спрат од куќа со дневна соба, луксузна кујна, спална соба, ТВ, интернет и сопствен паркинг. Се наоѓа билјанини извори блиску до центар.

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се изнајмува од:

Teodora
Потврден огласувач
077931661
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам