1 / 4
Rossignol ski cizmi cevli, Ски чизми чевли
2.000 МКД
Цената е фиксна
22.01.2023 22:05

Аеродром / Скопје

Rossignol ski cizmi, broj 22.5-23.5, dolznina 275mm. Malku koristeni, potpolno zdravi i funkcionalni.

Категорија: Спортска опрема и активности / Зимски спортови – Скијање / Чевли

Се продава од:

oglas
Потврден огласувач
077875733
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам