1 / 8
Delovi za Audi A4 1.9 TDI 131ks 2004god
1 €
08.06.2023 00:09

Прилеп / Прилеп

Марка:

Audi

Модел:

A4

Година:

2004

Гориво:

Дизел

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Каравани

Боја:

Сина

Регистрација:

Странска

Регистрирана до:

09.2022

Сила на моторот:

96 kw / 131 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Delovi za Audi A4 1.9 TDI 131ks 2004god


📞077800282

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

E-Auto-Plac
Потврден огласувач
077800282
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам