1 / 1
Se Bars , Rabota , Po moznost I so Obezbeden Smestaj !!!
По Договор
06.10.2022 06:25

Аеродром / Скопје

Категорија:

Останато

Пол:

Женско

Образование:

ВСС-VII Степен

Возачка дозвола:

Б

Познавање на јазици:

Англиски

Компјутерски вештини :

Добро

Zena , 38 god , so Odlicno Poznavanje na Angliski , Odlicni Komunikaciski Vestini , Vozacka B Kategorija , Bara rabota !!

Moze so I Bez Smestaj !!

078227241

Категорија: Вработување / Барам работа

Се продава од:

Mia
Потврден огласувач
00000
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам