1 / 4
PILA GER CIRKULAR ZA METAL PEDRAZZOLI ITALY
650 €
21.01.2023 11:27

Куманово / Куманово

PILA GER CIRKULAR ZA METAL VO ODLICNA SOSTOJBA VODENO LADENJE PILA ODI PO AGOL SO DIJAMETAR 225 mm

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Индустриски машини

Се продава од:

d.s 68
Потврден огласувач
070709731 - 071311483
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам