1 / 3
Prodavam levis patiki
3.500 МКД
30.01.2023 19:11

Карпош / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Tип на обувки:

Патики

Големина:

43

Боја:

Сива

Prodavam novi levi's patiki br 43.
Ne se noseni, kupen pogresen broj.
Model e sledniov, siva boja:
https://www.fashiongroup.com.mk/patiki/375070-patiki

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Машки обувки

Се продава од:

Ѓоко
Потврден огласувач
070470495
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам