1 / 12
NIKE AIR MAX Essential – Original !!!
600 МКД
17.12.2022 14:42

Карпош / Скопје

Tип на обувки:

Патики

Големина:

40

Боја:

Бела

Se prodavaat original patiki Nike AIR MAX Essential, so golemina br. 40 (25,5 cm)
Patikite se odlicno socuvani, udobni i lesni, doneseni od stranstvo.

Cena....................600 den

Tel. 077 75 27 75
(Viber 076 444 076)

YOUTUBE LINK: https://www.youtube.com/shorts/PwpxWkVALnk

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Женски обувки

Се продава од:

Toni
Потврден огласувач
077 752 775
Испрати Е-маил до огласувачот

NIKE AIR MAX Essential – Original !!!

600 МКД

NIKE COURT BOROUGH- Original !!!

600 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам