1 / 2
NIKE AIR Force 1 Low – Original !!!
900 МКД
13.10.2022 19:19

Карпош / Скопје

Tип на обувки:

Патики

Големина:

40

Боја:

Бела

*********** P R O D A DE N I *************

Se prodavaat original patiki NIKE AIR Force 1 Low, so golemina br. 40 (25 cm)
Patikite se model 2020 ,I se odlicno socuvani, udobni i lesni, doneseni od stranstvo.

Cena....................900 den

Tel. 077 75 27 75
(Viber 076 444 076)

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Женски обувки

Се продава од:

Toni
Потврден огласувач
077 752 775
Испрати Е-маил до огласувачот

NIKE REVOLUTION 3– Original !!!

1200 МКД

CONTEYNER Cizmi - Original !!!

1200 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам