1 / 1
Внатрешна дрвена врата
7.000 МКД
Цената е фиксна
17.05.2023 09:41

Прилеп / Прилеп

Испраќам по карго    

Внатрешна дрвена врата со каса. Вратата е нова, наместена по грешка и извадена.
- 90cm x 200cm
- магнетна брава

За повеќе инфрмации јавете се на: 075 636 935 или 075 806 696

Категорија: Дом и Градина / Врати, Прозори и додатоци / Дрво врати и прозорци

Се продава од:

Dejan
Потврден огласувач
075 794 422
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам