1 / 9
Renault Megane CC Cabrio
3.500 €
23.03.2023 20:04

Гостивар / Гостивар

Марка:

Renault

Модел:

Megane

Година:

2004

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Кабриолети

Боја:

Златна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

09.2023

Сила на моторот:

88 kw / 120 ks

Kласа на емисија:

Останато

1.9 tDci
Full oprema
2004god
Novi gumi,letni i zimski so 2 para felgi
Golem Mal Servis pred 2000km
Novi diskovi
Smeneti site 4 drzaci od motorod ( febi bilstein)
Moze zamena so MOJA DOPLATAКатегорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

B
Потврден огласувач
070863467
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам