1 / 2
Se prodava biro
1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

18.12.2022 13:44

Кисела Вода / Скопје

Biroto e malku koristeno. Boja:belo so zeleni racki, dimenzii:110x52x75
070328693
078696003

Категорија: Дом и Градина / Детска соба / Компјутерски маси

Се продава од:

oglas
Потврден огласувач
telefonskiot broj e vo tekstot
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам