1 / 7
Се продава Zontes 310 T1.
3.900 €
Цената не е фиксна
24.11.2022 10:05

Охрид / Охрид

Марка:

Останати марки

Вид:

Туринг

Година:

2021

Модел:

Zontes 310T1

Zontes 310 T1

Поминати километри 2000.
Регистриран со зелен картон до 04.2023
Направен редовен сервис на 1000км

310 кубици, 35 кс, водено ладење
Keyless систем
Сензори за притисок на гуми
Елктронско подигнување на визир
Givi куфер 47л

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

Иво Маг Траде - Охрид
Потврден огласувач
078419401
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам