1 / 6
Се продава Југо Темпо
1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

06.10.2022 14:18

Неготино / Неготино

Марка:

Yugo

Модел:

55

Година:

2000

Гориво:

Бензин / Плин

Километри:

140000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Црвена

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

08.2022

Сила на моторот:

45 kw / 61 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Продавам Југо Темпо 1.1 со атест плин, година на производство 2000, во добра и возна состојба.
тел. 070 376 823

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Vlatko
Потврден огласувач
070376823
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам