1 / 6
Samsung Galaxy S21 5G
380 €
420 €
02.02.2023 14:53

Кичево

Испраќам по карго    

Марка:

Samsung

Модел:

Galaxy S21 5G

Боја:

Black

Интерна меморија:

128 GB

РАМ меморија:

8 GB

Големина на екранот:

6 - 6,4" инчи

Black - Vo odlicna sostojba, sledi so polnac - 380 evra.

BLACK - Vo odlicna sostojba, sledi vo originalno pakuvanje i garancija 5 meseci - 400 evra.

WHITE - Vo odlicna sostojba, sledi vo originalno pakuvanje - 400 evra.

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава / Можна е замена од:

Enver
Потврден огласувач
070287008
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам