Se prodava kuka vo centar
100.000 €
Цената не е фиксна
06.10.2022 15:33

Штип / Штип

Број на соби:

10

Квадратура:

280 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Струја

Дворна површина:

60 m²

Тип на домот:

Двo-семејна куќа

Состојба:

Реновирана

Опрема:

Наместен

Година на градба:

1

Година на реновирање:

2020

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

3

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Североисток

Адреса:

Goce Delcev

Se prodava kuka vo centarot na gradot na 2 sprata 280m2 kaj gradskata crkva

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Vanjo
Потврден огласувач
078312422
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам