1 / 8
ZOARA BUSINESS CENTER
11 €
27.11.2022 13:00

Гази Баба / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

1620 m²

Се изнајмува деловен простор во непосредна близина на EAST GATE MALL.
Достапни квадратури:
-540 m2- ексклузивен деловен простор со панорамски поглед и панорамски лифт
-143 m2
-184 m2
-212 m2
Вкупна квадратура за изнајмување 1620 m2
Деловниот простор поседува:
-Рецепција
-Сопствен паркинг
-24/7 видео надзор и патролно обезбедување
-два лифта (еден панорамски лифт)

Категорија: Недвижности / Деловен простор / Канцеларија

Се изнајмува од: Претпријатие

КОМПАНИЈА ВЕЛКОСКИ ДОО
Потврден огласувач
078335272
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам