1 / 5
Automatik menuvac za A klasa i B klasa 2007 god benzinec
1.234 €
30.11.2022 23:39

Скопје Центар / Скопје

Марка:

Mercedes-Benz

Модел:

A klasa i B klasa

Tип на делови:

Менувачи

Prodavam poloven Automatik menuvac za A klasa i B klasa benzinec. Kompleten
I hidraulicna i elektricna ploca za dizel
+38970507382

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Резервни делови

Се продава од:

M
Потврден огласувач
70507382
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам