ПРОДАВАМ ИНДУСТРИСКА МАСИНА ЗА ПРОИЗВОДСТВО НА ХУЛАХОПКИ
1 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

06.10.2022 16:41

Кичево

Се продава или заменувам компетна линија за производство на хулахопки.ДАЈТЕ ПОНУДА.
-Масина ЛОНАТИ,КОМПРЕСОР,ПЕГЛА ЗА ХУЛАХОПКИ,
ОВЕР ИНДУСТРИСКИ БРОТХЕР и Други помосни предмети

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Текстилна индустрија

Се продава / Можна е замена од:

Goce Mendizoski
Потврден огласувач
070786129
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам