1 / 10
Хилта кршач 1300w PARKSIDE
8.000 МКД
13.11.2022 11:50

Битола / Битола

Испраќам по карго    

Состојба на предмет
Нов

Хилтата е нова од германско производство PARKSIDE.
Јачина 1300w - 15 juli, број на удари 3800 min. Наменета за обработка и рушење на бетон, камен, малтер и друго, со снажен мотор и многу висока снага на удар од 15 џули. Со подесива вртежна рачка од 360 степени. Хилтата е само кршач со многу снажен удар..
Во куфер со додатоци.

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Професионални алати

Се продава од:

ГОРАН
Потврден огласувач
075-581-117
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам