1 / 2
Superdry orginal jakna
5.200 МКД
06.10.2022 18:30

Гази Баба / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Tип на облека:

Мантили и јакни

Големина:

S

Боја:

Темно зелена

Prodavam orginal jakna Superdry, NOVA so etikata, donesena od Anglija. Se prodava poradi brojceto. Link od jaknata.

https://www.superdry.com/mens/jackets/details/153299/everest-parka-jacket--khaki

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Машка Облека

Се продава од:

Stefan
Потврден огласувач
070397129
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам