1 / 8
Kamelija nova Garsonjera 30m2,bul.Turisticka
1.150 €
06.10.2022 18:47

Охрид / Охрид

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

1

Квадратура:

30 m²

Греење:

Друго

Спрат:

Приземје

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Празен

Лифт:

Да

Број на балкони:

Нема

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Исток

Адреса:

Ohrid

Se prodava nova Garsonjera vo Ohrid na bul.Turusticka vo blizina na benziskite Luk Oil i Okta.
Garsonjerata e na prizenje so povrsina od 30m2 .
Prekrasna gradba so visoko kvalitetni gradezni materijali.
Informacii na tel:
078 264 866
076 295 002

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

...
Ohrid
Потврден огласувач
076295002
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам