Kuka vo Chair
123.456 €
25.03.2023 09:46

Чаир / Скопје

Број на соби:

7

Квадратура:

170 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Друго

Дворна површина:

25 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Реновирана

Опрема:

Полу наместен

Година на градба:

2010

Година на реновирање:

2015

Број на балкони:

1 Тераса

Број на бањи:

3

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Исток

Адреса:

Hristijan Todorovski Karpos 2

Se prodava semejna vo Cair vednas sproti vero i parkot.

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Zivko
Потврден огласувач
070997256
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам