1 / 7
Veknalica za pekara
222.222.222 €
Цената е фиксна
18.04.2023 13:23

Прилеп / Прилеп

Mashinata e so novi platna i celosno e reparirana mozi da se vidi i proba vo sekoe vreme
UZM 2000 MADE IN TURKEY

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Производство и Индустриска Опрема

Се продава од:

martin
Draa dimski 21b
Потврден огласувач
078295041
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам