1 / 10
dobar velosiped K.TM
300 €
02.12.2022 09:45

Кавадарци / Кавадарци

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Машки и женски

Големина на тркало:

28 "

Големина на рам:

18 "

se prodava dobar velosiped ktm gumi 28 dobri road ram .M .mnogu malku vozen cena 300 evra ...info 070683868,,,nacko...

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

nacko
Потврден огласувач
070683868
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам