1 / 5
Se prodava garnitura troset, dvoset i fotelja
6.000 МКД
Цената не е фиксна
8.000 МКД
06.10.2022 21:55

Гази Баба / Скопје

Se prodava garnitura, dvoset troset i fotelja
model Simpo Vranje,dvata se pustaat za spienje, tapacirani pred edna godina koristeni mn mal period.Cenata ne e fiksna
Tel 070 344 172

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Гарнитури за седење

Се продава од:

Viktor
Потврден огласувач
072238068
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам