1 / 12
Orginal dalecinski Sony, Kenwood, Aiwa.....
1 МКД
27.02.2023 11:08

Кисела Вода / Скопје

Испраќам по карго    

Orginal dalecinski
1. Sony RM-U306B za modelite
- SONY STR-DE597
- SONY STR-DE497
2. Denon RC-1168
3. SONY RTM-D175p
4. TOSHIBA - SD 250E dvd video player
6. KENWOOD RC-F0308E
7. DENON RC-1091
8. Pioneer VXX2702
9. Pioneer VXX2914

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / Останато

Се продава од:

Predrag
Потврден огласувач
070402215
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам