se izdava podzemna garaza na partizanska
1.600 МКД
21.10.2022 13:00

Карпош / Скопје

Квадратура:

8 m²

Се издава подземна гаража на Партизанска, позади слаткарница 'Палма'

Категорија: Недвижности / Гаражи

Се изнајмува од:

Снежана
Потврден огласувач
078202751
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам