Персонал за работа во хемиско чистење
По Договор
13.03.2023 07:59

Аеродром / Скопје

Категорија:

Останато

Пол :

Не е важно

Образование:

Не е важно

Возачка дозвола:

Не е важно

Познавање на јазици:

Не е важно

Компјутерски вештини :

Слабо

📣Сим-Рат 2000 има потреба од персонал за работа со полно работно време❗
Избраниот кандидат ќе работи во смени од Понеделник до Сабота🗓
Дел од работните обврски се:
➡️Примање и издавање на роба
➡️Основни внесувања на податоци во компјутер
➡️Пеглање и пакување на алишта
➡️Ракување со машини за водено перење
(нудиме обука од врвни професионалци во индустријата со искуство од над 20 години!!!)
📍Сим-Рат 2000 се наоѓа во Аеродром до Capitol Mall, со работа се почнува ВЕДНАШ !
☎️За повеќе информации јавете се на 070/365-973

Категорија: Вработување / Нудам работа

Се продава од:

Silvana
Bul. Jane Sandanski 79A loc.24
Потврден огласувач
070365973
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам