1 / 12
Porsche Cayenne 3.0 diesel
1 €
Денес 13:27

Охрид / Охрид

Марка:

Porsche

Модел:

Cayenne

Година:

2011

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

03.2023

Сила на моторот:

176 kw / 239 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Uvezen od Svajcarija pred 5 godini. Se vozi redovno za svoi potrebi pretezno na dolgi relacii
Odlicna sostojba, visoko nivo na oprema.
Registriran so zelen karton
Napraven redoven servis
Letni i zimski gumi
Dozvolena proverka za sostojbata na viziloto vo ovlasten servis.
Top cena za kes!
Mozna zamenaКатегорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

ABV
Потврден огласувач
077717678
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам