1 / 12
Se prodava 4 sobna kuka vo Stojakovo
По Договор
07.10.2022 09:56

Богданци / Гевгелија

Број на соби:

4

Квадратура:

105 m²

Број на спратови:

Високо приземје

Греење:

Дрва

Дворна површина:

480 m²

Тип на домот:

Дуплекс - Лепена куќа

Состојба:

Стара

Опрема:

Празен

Година на градба:

1925

Година на реновирање:

2021

Број на балкони:

1 Тераса

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

2 Паркинг места

Ориентација:

Југ

Адреса:

Ul. 25-mina br. 43, Stojakovo, Gevgelija

Se prodava stara kuka vo M.V."Selo" s.Stojakovo,Opshtina Bogdanci Gevgelija,3km od GP Bogorodica
Kukata e na povrshina od 105m2 so dvorno mesto od 480m2 + letni kujni..proshireni.
Cena po dogovor.
Tel.za kontakt: o71 237 038

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Gordana
Потврден огласувач
071237038
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам