1 / 5
GARNETURA VO EKSTRA SOSTOJBA
50.000 МКД
21.01.2023 19:54

Прилеп / Прилеп

Se prodava garnetura vo ekstra sostojba(nekoristena) luksuzna i kvalitetna
Se prodava i tepih kako nov 4000den.

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Гарнитури за седење

Се продава од:

Blgoja
Потврден огласувач
076422032
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам