1 / 5
Man TGX 18-440
24.000 €
17.01.2023 10:42

Прилеп / Прилеп

Se Prodava Man vo top sostojba
Cenata na kamionot so se prikolica e 240±00 eur.
Informacii i cena na 070208552 !!!!

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава од:

ilija
Потврден огласувач
071323557
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам