1 / 7
Se prodava stan vo centar na Ohrid
97.000 €
Цената не е фиксна
24.11.2022 09:56

Охрид / Охрид

Број на соби:

3

Квадратура:

86 m²

Греење:

Струја

Спрат:

1 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Реновиран

Опрема:

Празен

Лифт:

Не

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

2

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Исток

Адреса:

Богомилска

Се продава стан на ул.Богомилска,веднаш зад скалестата зграда,Станот се наоѓа на прв кат во колективна станбена зграда и е со станбена површина од 80м2+6м2 балкон+ 4м2 подрум.Поседува дневна соба со трпезарија,две спални соби,кујна,тоалет со бања,гостински тоалет,и балкон.

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

Ѓоко
Потврден огласувач
070/637-731
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам