1 / 5
Се ПРОДАВААТ НОВИ СТАНОВИ 75М2 / 125М2 / 110 М2 / 85 М2
850 €
30.11.2022 15:56

Чаир / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

3

Квадратура:

75 m²

Греење:

Друго

Спрат:

7 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Празен

Лифт:

Да

Година на градба:

2022

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

2

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југозапад

Адреса:

Чаир,позади кулите на ул. Џон Кенеди

СЕ ПРОДАВААТ НОВИ СТАНОВИ 75м2 / 125м2 / 110 м2 / 85 м2
Чаир,позади кулите на ул. Џон Кенеди
НОВОГРАДБА, ВЕДНАШ ВСЕЛИВИ, ОДЛИЧНА ЛОКАЦИЈА И ГРАДБА

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

Snezana
Потврден огласувач
38978343707
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам