1 / 2
Zemjiste za FOTOVOLTAICNI PANELI
120.000 €
Цената е фиксна
21.10.2022 13:00

Валандово

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

8000 m²

Тип на земјиште:

Останато

Se prodava zemjiste vo Josifovo, Valandovo do asfaltiran pat za izgradba na fotovoltaicna elektrana. Postoi moznost za priklucok na mreza. Priklucok na mreza e 80metra.

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

usein
Потврден огласувач
078386474
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам