1 / 6
Se prodava lada 111
1.500 €
27.11.2022 12:14

Прилеп / Прилеп

Марка:

Lada

Модел:

111

Година:

2005

Гориво:

Бензин

Километри:

160000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Каравани

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

10.2023

Сила на моторот:

66 kw / 90 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Se prodava LADA 111
Kolata e vo super sostojba, ispravna i zacuvana.
Registrirana cela godina do 10.2023 godina.

Redovno servisirana i odrzuvana, smeneta lamela i amortizeri pred 5000km.
Servis maslo i filtri smeneti pred 1 mesec.
Kolata ima 4 novi gumi staveni vo Juni 2022god.
Ima mali karoseriski zabeleski.

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

ivan
Потврден огласувач
075 307 437
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам