1 / 2
Man 6x4 za trupci i drva
8 €
01.02.2023 15:31

Виница / Виница

Man 332 6x4 trupcar reg cela godina remontiran pred 3 meseci

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава од:

Goce
Потврден огласувач
072567105
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам