1 / 5
Ford Focus 2.0 tdci
6.500 €
19.03.2023 10:58

Битола / Битола

Марка:

Ford

Модел:

Focus

Година:

2007

Гориво:

Дизел

Километри:

250000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Кабриолети

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

10.2023

Сила на моторот:

100 kw / 136 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Full oprema
Mozi i zamena

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Aleksandar
Потврден огласувач
078286090
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам