1 / 8
GROVER stimaci, klucevi za elektricna gitara
2.200 МКД
10.11.2022 23:13

Штип / Штип

Stimaci/klucevi GROVER(original) vo top sostojba, za LP model na elektricni gitari, 3L i 3R

Категорија: Музички инструменти и опрема / Музички инструменти / Гитари/Електрични гитари

Се продава од:

Ile
Потврден огласувач
070647357
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам