1 / 5
IMT 533
2.500 €
16.10.2022 01:16

Виница / Виница

Traktorot e vo odlichna sostojba
Registriran pred eden mesec
TELEFON 078361083 / 070903972

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Трактори

Се продава од:

Martin
Потврден огласувач
078451278
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам