1 / 1
ВРАБОТУВАМЕ: Возач со Б категорија
1 €
19.12.2022 20:20

Битола / Битола

Категорија:

Возачи, Транспорт, Шпедиција

Пол :

Машко

Образование:

Не е важно

Возачка дозвола:

Б

Познавање на јазици:

Не е важно

Компјутерски вештини :

Не е важно

Вработуваме возач со Б категорија за возење на комбе во фирма со отпадна хартија ЕКО СЕЛЕКТ Битола.
Осигуран на полно работно време, работа во две смени, од понеделник до сабота.
ИНФО НА ТЕЛЕФОН: 075/270-307
ИНФО НА ТЕЛЕФОН: 075/270-307
ИНФО НА ТЕЛЕФОН: 075/270-307

Категорија: Вработување / Нудам работа

Се продава од:

Kontakt
Потврден огласувач
077606000
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам