1 / 4
Avtobus Neoplan
16 €
22.10.2022 13:00

Струга / Струга

Autobus Neoplan
2003 euro 3
070212230

Категорија: Моторни Возила / Автобуси

Се продава / Можна е замена од:

Ajri
Потврден огласувач
070212145
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам