1 / 11
Astra J , 110ks ,2012 -karavan
6 €
15.01.2023 09:32

Битола / Битола

Марка:

Opel

Модел:

Astra

Година:

2012

Гориво:

Дизел

Километри:

250000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Каравани

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

09.2023

Сила на моторот:

81 kw / 110 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Se prodava Astra J od 2012 godina, redovno servisirana i odrzavana, so 1.7 CDTI motor
Klima,ABS, elektrika na stakla,na retrovizori , greaci na retrovizori, 2 kluca so daljinsko zaklucuvanje, Bluetooth konekcija, 2 para na gumi (zimski/letni)
Registrirana cela godina do 09.2023
Zelen karton za cela godina
Prednica top(zameneti amortizeri,stabilizatori)
Vnatresno e perfektno cista,se gleda po slikite
Nadvoresno ima sitni zabeleski(grebnatinki),ama okolu toa mozime da se dogovorime

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

js
Потврден огласувач
077747072
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам