1 / 1
Se prodava kuka vo butel 1
150.000 €
15.11.2022 10:54

Бутел / Скопје

Број на соби:

7

Квадратура:

160 m²

Број на спратови:

Приземје

Греење:

Дрва

Дворна површина:

300 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Стара

Опрема:

Полу наместен

Година на градба:

2000

Година на реновирање:

2018

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

2

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Нема

Ориентација:

Југоисток

Адреса:

Marko krale 80

Kukjata se naogja na marko krale, blizu noviot bulevar.. za podetalni informacii javete se posle 16:00 casot

071 337 251 Dragi

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Toni
Потврден огласувач
078375507
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам