1 / 6
1050 ti
550 €
08.10.2022 01:26

Тетово / Тетово

Xaрд диск HDD:

250 GB

РАМ Меморија:

16 GB и повеќе

Модел на процесор:

Intel Core i7

Тип на хaрд диск:

SSD

Ne e fiksna cena

Категорија: Компјутери / Десктоп компјутери

Се продава од:

Lado
Потврден огласувач
071888479
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам