1 / 9
Prodavam kombe/Kamion FIAT DUCATO/DUKATO
4.400 €
30.01.2023 09:32

Штип / Штип

Voziloto e ispravno

Категорија: Моторни Возила / Комбиња

Се продава од:

PRODAVAM TRAKTORSKA PRIKOLICA/PRIKULICA
rustijanstevanovski@yahoo.com
Потврден огласувач
078-207-667
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам